Golf Vacations Jaro 2020 JE TU!

První vydání letošního roku, v pořadí ovšem již padesátéprvní je tady. A máte se na co těšit.

GV51-titulka
20-21_Kordas
20-21_Kordas

KORDA NA DRUHOU

Teprve na místech činu, jak tomu bylo při prvních dvou letošních turnajích LPGA Tour, pochopíte, co v golfu znamenají americké sestry českého původu: Jessica (27) a Nelly (21) KORDOVY. Golf Vacations je jediné české médium, jemuž kdy poskytly společný rozhovor. Už podruhé.

32-33_Styly
32-33_Styly

OTÁZKA STYLU

Jde o jeden z báječných aspektů golfu. Mezi téměř 40 000 hřišti na světě totiž nenajdete dvě stejná. Každé znamená originál. Přesto se najdou určité společné jmenovatele. Patří k nim také styl, v jakém byla postavena. A pak je tu také hledisko strategie, podle níž lze každé hřiště zdolávat.

42-43_Sazky
42-43_Sazky

VSAĎTE SI

Golfový sázkař, to je jakýsi ohrožený druh. Ani po třiceti letech od revoluce se Češi nenaučili masově sázet na golf a drží se tradičních sportů. Přesto, nebo právě proto, vám přinášíme téma, které se tipováním na golf zabývá. Vsaďte si! Golfové sázení je nevypočitatelné, ale…

52-53_Costa_Navarino
52-53_Costa_Navarino

ŘECKÉ JARO

Šumění příboje, osvěžující vánek a slunce, které umí polechtat i pohladit. Tak začíná sezona v Řecku. V únoru! Zatímco větší část polokoule stále svírá zima, na Costa Navarino se už hraje naplno. Startuje Messinia Pro-Am. Byli jsme zřejmě u letošního prvního i nadlouho posledního klání profesionálů v Evropě.

90-91_Pohlreich
90-91_Pohlreich

ŠÉF NA GREENU

Nejznámější český kuchař a obávaný kat hospod Zdeněk Pohlreich je sice vášnivým golfistou, ale na význam restaurací v resortech s bohatou nabídkou jídel se dívá s lehkým despektem. Jinak prý hraje stále stejně špatně, ale čím dál tím raději. Přinášíme čerstvý rozhovor s proslulým Šéfem.

60-61_LPGA
60-61_LPGA

NA CESTĚ PO LPGA

První turnaj LPGA Tour 2020 se hrál v Orlandu na Floridě, pouze pro šampionky z dvou předchozích let. Sestry Kordovy se turnaje zúčastnily poprvé společně. Týden poté se okruh přesunul, opět prvně, do Boca Raton. Tam senzačně zazářila Klára Spilková. Stali jsme se přímými svědky toho všeho.

Mohlo by Vás zajímat

Sdílet:
###message