Dospělí na Loretě

Letošní novinkou v Pyšelích je GOLFOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ PRO DOSPĚLÉ!

03Pysely
SoustredeniLoreta
SoustredeniLoreta

V letošním roce přichází Loreta s novinkou v podobě golfového soustředění pro dospělé. 

Zde máte možnost sipod vedením golfového trenéra zanalyzovat Váš golfových švih a díky tomu vylepšit golfové dovednosti.
Součástí bude také hra na hřišti, kde se dozvíte strategii k dosažení lepších výsledků.

Termín: 29.7. – 2.8.

Cena
:
Pro členy Premium:      5 690 Kč
Pro ostatní hráče:         7 490 Kč

Pro rezervaci se obracejte na následující kontakty:

RECEPCE
tel.: +420 606 602 422
tel.: +420 607 079 363
recepce‌‌M‌‌loretagolf.cz

zdroj: Golf Loreta Pyšely

O hřišti

Zárukou kvality hřiště je jméno architekta Keitha Prestona, který stojí za designem mistrovské osmnáctky s parem 72 a celou stavbu osobně dozoroval. Tento britský golfový architekt má za sebou v České republice vysoce ceněné projekty Albatrossu a Ypsilonky.

Loreta Golf Pyšely má díky citlivému zasazení do krásné krajiny Posázaví ambice nezaostávat ani v nejmenším za svými staršími sourozenci. Architektovi se podařilo využít místní členitou krajinu, zachovat mnohé remízky, lesní zákoutí a vzrostlé stromy a hřiště tak jako celek nepůsobí syrovým novým dojmem.

Design byl vytvořen s ohledem na vybudování sportovně náročného hřiště z mistrovských odpališť a zároveň férového a hratelného hřiště pro středně pokročilé hráče z odpališť žlutých a červených.

 

Loreta Golf Club Pyšely představuje golfový areál, který zcela splňuje nejvyšší nároky na golfovou hru a zázemí. Kromě již zmíněných mistrovských osmnácti jamek, je pro hráče připraven prostorný driving range a rozsáhlá short game area. V zázemí se hosté mohou těšit na klubovnu, která nabízí veškerý komfort v podobě restaurace, klubových prostor, pro shopu, šaten, caddy roomu, a ubytování. Mimo krásný kout přírody, do kterého je hřiště zasazeno, je nespornou výhodou Lorety jeho snadná dostupnost. Hřiště se nachází 25 kilometrů od Prahy po dálnici D1 směr Benešov. Ocitnete se v krásné přírodě, na hřišti, které zde působí zcela přirozeně. 

Hřiště se nachází v cca 330m n.m. a bylo otevřeno v červnu 2013. Během své první sezóny se dostalo do velmi dobré kondice. Již za roky 2015, 2016 a 2017 bylo vyhlášeno „Golfovým hřištěm roku“ dle čtenářů časopisu Golf Digest. V roce 2019 hřiště obdrželo ocenění nejkvalitnější hřiště roku v anketě golfový areál roku.

Majitelé a management Lorety kladou důraz na vytváření příjemného prostředí, kvalitního členského servisu a budování silné tradice klubu. Loreta vstoupila na jaře roku 2012 do ČGF a na konci roku 2021 sdružovala přes 450 životních a 3000 ročních členů.

Troufáme si tvrdit, že své místo v Loreta Golf Clubu Pyšely si najde opravdu každý, kdo má rád golf a ctí slušnost a fair play.

Těšíme se, že se s Vámi co nejdříve setkáme při hře na hřišti Loreta Golf Clubu Pyšely!

Masterplan

Snímek obrazovky 2024-06-03 v 9.46.41
Snímek obrazovky 2024-06-03 v 9.46.41
Sdílet:
###message