Dětský den v Žabovřeskách

Golfový resort Kaskáda pořádá v sobotu 2. června 2018 dětský den na hřišti v Brně – Žabovřeskách. Pro děti jsou připravená stanoviště s úkoly, na kterých si vyzkouší například golfové pattování, skákání v pytli, hod golfovým míčkem a běh s míčkem na lžičce.

detskyden_panda3a
detskyden_panda3
detskyden_panda3

Golfový resort Kaskáda pořádá v sobotu 2. června 2018 dětský den na hřišti v Brně – Žabovřeskách.

Pro děti jsou připravená stanoviště s úkoly, na kterých si vyzkouší například golfové pattování, skákání v pytli, hod golfovým míčkem a běh s míčkem na lžičce. Po splnění úkolů čeká každého soutěžícího drobná odměna.

Kromě soutěží připravila Kaskáda pro děti také jízdu v golfovém autíčku, skákací hrad, malování na obličej a ve 13:30 hodin předvedou psovodi Městské policie Brno výcvik služebních psů. Profesionální trenéři Kaskáda Golf Academy budou k dispozici všem, kteří si budou chtít vyzkoušet zcela ZDARMA základy golfu.

Dětský den se koná na Driving Rande v Brně – Žabovřeskách, Veslařská 25 od 10–14 hodin. Vstup je zdarma. Občerstvení je zajištěno. Hlavním partnerem akce je společnost Alta, která dodává obráběcí stroje a technologická zařízení pro strojírenství, hutnictví a energetiku. Registrace předem není potřeba.

 

mapa
mapa
Sdílet:
###message