Členství, kurz nebo pobyt? Hořehledy pomáhají!

Umíme nabízet skvělé služby, které lidem dělají radost. A proto se Golf Club Hořehledy z.s., na základě inspirace ze zahraničí, rozhodl poděkovat všem, kteří v dnešní náročné době pomáhají nám ostatním.

golf_4

Neumíme šít roušky, neumíme zachraňovat lidské životy. Ale umíme nabízet skvělé služby, které lidem dělají radost. A proto se Golf Club Hořehledy z.s., na základě inspirace ze zahraničí, rozhodl poděkovat všem, kteří v dnešní náročné době pomáhají nám ostatním.

Děkujeme všem zdravotníkům, policistům, hasičům, dobrovolníkům, prodavačkám, vojákům i pošťačkám. Úředníkům, psychologům, kuchařům i účetním. Prostě všem, kteří jsou v takzvaně "první linii"! Podle chuti a vašich možností si můžete vybrat z následujících poděkování:

Členství v Golf Clubu Hořehledy zdarma
Jste-li golfista (nebo jím chcete být, viz kurz za polovinu), máte u nás vstup do klubu a hru na rok 2020 zcela zdarma.
Podmínkou je řádné vyplnění přihlášky.


Golfový kurz za polovinu
Chcete-li se golf naučit, nabízíme vám kompletní kurz na získání golfových dovedností zakončený získáním hendikepu za částku 2 900 Kč!


Pobyt v hotelu Pod Kokšínem 1 + 1 zdarma
V případě koupě pobytu na alespoň jednu noc pro 2 osoby, vám dáme jednu noc zcela zdarma a to včetně snídaně.
Na všechny výše zmíněné benefity vám rádi vystavíme voucher, vouchery na kurz a pobyt v hotelu budou mít platnost až do 31.10.2021!

V případě zájmu kdykoli kontaktujte manažera Martina Kopčáka na 775 012 892 nebo mkopcak@golf-horehledy.cz.
Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo si dárek zaslouží, přepošlete mu ho!

Golf je založen na férovosti, čestnosti a dodržování pravidel. Proto nebudeme nijak kontrolovat ani lustrovat zájemce o naše poděkování, protože věříme, že každý z nich si ho zaslouží.
Děkujeme!


zdroj: Golf Hořehledy

Sdílet:
###message