CGL: Úspěšná obhajoba

Čtvrtým a zároveň finálovým turnajem vyvrcholil III. ročník Corporate Golf League, týmové soutěže, jejímž generálním partnerem je Hästens.

CGL 2018 Dysina-TEAM Home Style

Finále v Greensgate Golf & Leisure Resort zůstávalo napínavé do posledního puttu a fakticky až do vyhlášení výsledků. Teprve po jednotlivých handicapových kategoriích na Dýšině byl oznámen letošní celkový vítěz. A nastalo jedinečné – obhajoba titulu!

Putovní pohár ze sklárny Moser totiž podruhé za sebou získal tým HOME STYLE (Martin Severin, Ondřej Mader, Tomáš Opletal a Jan Vlastník). Druzí skončili hráči Geum Technologies a třetí bylo družstvo magazínu Golf Vacations.

Trofej Moser je 50 cm vysoká a je vyrobená z ručně foukaného a také ručně dekorovaného bezolovnatého křišťálu. Podstavec v barvě oceanitu připomíná barvu trávníku a tělo poháru v čirém křišťále podjímaném bílým opálem do ztracena symbolizuje golfový míček. Krásná optika křišťálu Moser se propojuje s dokonalým řemeslem.

V jednotlivých kategoriích poněkud deštivého finálového turnaje zvítězili Bohumil Kabeláč (0–12), David Pícha (12,1–24) a Romana Opletalová (24,1–36).

Soutěž Nearest to pin, o vůz na víkend od BMW Invelt, probíhala ve finále na jamce číslo 13. Také se losovalo o voucher do restaurace Ginger&Fred a noc v hotelu Dancing House. Longest drive čekal na jamce číslo 17 (ceny od IM Golf – Nike). Čtyřikrát šlo o hole-in-one: v sázce za eventuální eso byla postel Hästens na jamce číslo 11, televize Loewe na jamce číslo 4, vozík Geum Technology na jamce číslo 7 (zde se také soutěžilo se společností Cacharel o diamant) a o hodinky Jearmann & Stubi na jamce číslo 13. Ceny ale zůstaly opět nedotčeny…

Tour provázelo bohaté občerstvení. Hráči dostali do bagu produkty Nutrend. V pergole Innex se točil Aperol Spritz, v bavorském bistru na desítce se podávalo Sushi Kobe a po celý den u klubovny stál karavan Baron Hildprant. Letošní novinkou doprovodu celé tour se staly sladkosti od MoMo Café Healthy & Delicious. „Luxusní, hříšně dobré a přitom zdravé, z těch nejkvalitnějších surovin v bio kvalitě,“ uvádí prezentace obchodu u pražské Náplavky v Trojické ulici, kde jsou k mání denně čerstvé dorty bez lepku, cukru, mléka i vajec, decentně slazené přirozeně sladkými plody a obilnými sirupy. Dobrou chuť!