CGL: Precizní Olšovky

Druhý z turnajů CGL.

CGL KV

Devátý ročník Corporate Golf League by ČPP je už v polovině. Série začala v květnu v Berouně a pokračovala v červnu v Karlových Varech.

V Karlových Varech panovalo podobně jako v Berouně příjemné golfové počasí. Turnaj opět moderoval Petr Svěcený a vycházelo se s cannonstartem přesně v 10h. Hráči při registraci obdrželi dárek, míčky Bridgestone od společnosti LAURASTAR. Kromě snídaně v klubovně a svačiny do bagu s produkty ISOSTAR se podávalo občerstvení na dvou jamkách.

Nechyběl tradiční catering Grandhotelu Pupp v oblíbeném domečku za devátou jamkou, kde přímo před hráči připravoval kuchař čerstvé těstoviny. Na první jamce si hráči mohli vychutnat famózní Pupp dort s meruňkovou omáčkou, kokosovým chipsem a šletanou smetanou. Ani tentokrát na hřišti nechybělo zachlazené pivo LOBKOWICZ v jeho alkoholické, ale i nealkoholické ovocné verzi. 

Na terase mohli všichni shlédnout limitovanou edici profesionálního žehlícího systému Laurastar SMART 1980, o který se hrál hole in one na jamce číslo 10. 

Nearest to pin o voucher na kompletní kardiologický program společnosti ALTOA byl jamce číslo 4. Společnost ALTOA Premium Heath Care  zajišťuje široké spektrum zdravotní péče jak pro korporátní klienty, tak i nadstandardní zdravotní služby pro individuální klientelu nebo pracovnělékařskou péči. 

Dalším vloženým Nearestem byla jamka č. 13 společnosti ALDO, kde hráči soutěžili o dámskou či pánskou kabelku. Longest drive pak patřila jamka č. 18 a to partnera GROHE. Nechyběly také tři hole-in-one o vybavení EXX v hodnotě 100.000 Kč na jamce č.13, žehlící systém Laurastar na jamce č. 10 a kolo od společnosti SKI BIKE RADOTÍN na jamce č.8. 

A že je letos opravdu o co hrát! Novinkou letošního ročníku jsou totiž ceny pro vítěze hlavních kategoriích, nádherné vázy sklárny Rückl. Pro Beroun to byla série Charles IV, ve Varech kolekce Maria Theresia. Mimo to získali vítězové nádherné ceny od partnerů tour, například Sprchový systém Grohe Euphoria, Reproduktor na kolo od basys.studio, Saténový polštář Hästens - My Dream Double Q, ponožky, míčky a týčka od BMW Renocar, krásné ceny generálního partnera ČPP, ať už deštník, autolékárničku a kšiltovku, voucher Innex na vybavení, voucher od BAGOSPORT nejen na oblečení a vybavení UNDER ARMOR, Voucher na vitamínovou infuzi v ortopedicko rehabilitačním centru FIRM CLINIC, Voucher na vybavení ve SkiBike Radotín, Voucher do restaurace Ginger&Fred, Voucher pro 2 osoby na wellness do INFINIT Hotel SEN, Voucher ALDO, sportovce zase Balíček ISOSTAR a zdravotní - kloubní výživa Gelavis HA. A kdo by snad plánoval převléct svůj vůz do nového kabátku, jistě ho potěšil VOUCHER od Autoatelier na keramickou ochranu vozu/ PPF Folii. 

V Autoatelier jsou zkušení profesionálové na keramické ochrany laku vozidel s desetiletou historií. Co vše nabízí?

  • Keramická ochrana vozu - nejčastěji děláme kompletní balíček ochrany - lak, kola, skla a kožený interiér. Se zárukou 5 let máte vůz chráněný, lépe se udržuje, neulpívají na něm tolik nečistoty. Keramika navíc prohloubí barvu vozu a má vysoký lesk.
  • PPF ochranné polepy - lepíme na přání zákazníka buď exponované části vozu, nejčastěji kapota, nárazník, světla a zrcátka, kvůli škrábancům a kamínkům na dálnici, nebo lepíme kompletní celopolepy vozů, aby byl vůz chráněný celý. Lze kombinovat i s keramickou ochranou - např. Přední část vozu do PPF folie, zbytek do keramiky.
  • Designové polepy - na přání zákazníka vybereme ze vzorníku ze stovek barev a změníme barvu vozu, lesklé, matné barvy, metalické atd., nic není problém. Je možné udělat i design na zakázku, tedy různé barevné vzory a deformace.
  • Dále jsme specialisté na renovace laků např. Starších investičních vozů a veteránů, rozleštění škrábanců, renovace kožených interiérů.

Zastavte se, rádi vás uvidí v jejich studiu v Liberci: Autoatelier Liberec. Více informací najdete u nás na www.autoatelier.cz.

I nadále jsme rádi, že můžeme podporovat Nadaci Leontinka, a to přímo za přítomnosti její ředitelky Barbary HuclovéVelký dík patří vám, hráčům. Právě díky vám jsme společně na druhém turnaji pro Nadaci vybrali nádhernou částku 33.200 kč. Děkujeme! 


PŘEDSTAVENÍ NADACE
Nadace Leontinka pomáhá zrakově postiženým, především dětem a mladým lidem. Posláním Nadace Leontinka je umožnit těmto lidemintegraci do společnosti, vzdělání a společenských, sportovních i volnočasových aktivit. Nadace Leontinka rozděluje finanční prostředky a nefinanční dary prostřednictvím jednotlivých projektů, zaměřených na pomoc konkrétním institucím a konkrétním dětem. Nadace Leontinka shromažďuje prostředky především prostřednictvím darů od individuálních dárců, partnerů a sponzorů či benefičních akcí. 

Poděkování patří i ostatním partnerům tour: ALDO, Autobond, AutoAtelier, BagoSport, Basys, Bose, BMW Renocar, EVIDEN, Care2Grow, DNS, Gelavis, Generali pojišťovna, Grohelive, Hästens, INNEX, Infinit SPA, ISOSTAR, ARVAL, KOBE, Nadace Leontinka, NOVA TENERIFE, Ginger Fred, Pecka Dveře, Pyramida Průhonice, Tančící dům Hotel, Golf Vacations, Lobkowicz, Vanguard, Restaurace Ginger&Fred. 

Kompletní výsledky turnaje můžete nalézt zde.

A máme pro vás také průběžné pořadí teamové soutěže po druhém turnaji.

Průběžné pořadí team soutěže

 

Termíny dalších turnajů         
12.08.           Loreta Pyšely
15.09.           Panorama Kácov

Těšíme se na Vás na Loretě! 

 

Sdílet:
###message