CGL: Precizní Olšovky

Jak je už každoročně zvykem, druhý z turnajů naší korporátní tour zavítal do Karlových Varů.

CGL 2022 KV - ukazka-75

CGL: Precizní Olšovky

Opět bylo hřiště na Olšovkách fantasticky připravené a odměnilo hráče luxusním celodenním počasím. Už od samého rána měli možnost všichni hráči rozcvičit se na drivingu, nebo posilnit se vynikající snídaní. 

Nováčkem letošního ročníku je společnost ALTOA, jejíž koordinátorky představily hráčům v klubovně pestrou nabídku zdravotních programů. Ostatně, o komplexní kardiologický program si hráči zasoutěžili v rámci Nearestu právě na turnaji! Společnost ALTOA Premium Heath Care vznikla v roce 2014 a zajišťuje široké spektrum zdravotní péče jak pro korporátní klienty, tak i nadstandardní zdravotní služby pro individuální klientelu nebo pracovnělékařskou péči. Tato prémiová lékařská péče je dostupná prostřednictvím smluvní sítě partnerských zdravotnických zařízení v Nemocnici Hořovice, Rehabilitační nemocnici Beroun, Onkologickém a radiologickém centru Multiscan, Diagnostickém centru v Praze a dalších.

Na terase mohli všichni shlédnout limitovanou edici profesionálního žehlícího systému Laurastar SMART 1980 a novinku letošního roku, parní napařovač Laurastar IZZI. Ten totiž dokáže zajistit špičkovou desinfekci celé vaší domácnosti díky likvidaci se stoprocentní účinností a to roztočů, štěnic, šatních molů, vší a hnid. Také eliminuje 99 % bakterií, virů, plísní a potlačuje nepříjemné pachy. Navíc k tomu využívá patentovanou ultrajemnou hygienickou páru DMS, která navíc zanechává povrchy i látky suché. Práce s ním je navíc velmi jednoduchá. Stačí naplnit nádrž přístroje vodou z vodovodu, počkat přibližně tři minuty, nasadit koncovku vhodnou pro požadovaný typ povrchu nebo látky a dezinfikovat. Kompaktní IZZI váží 5,3 kg a hmotnost napařovací žehličky je 650 g. Přístroj je možné používat a přenášet samostatně, nebo využít samostatně dodávanou základnu vybavenou kolečky.

Hráči byli od rána vesele naladěni a nic na tom nezměnilo ani letní, na Vary poměrně nezvykle teplé, počasí. Kromě snídaně v klubovně a svačiny do bagu se podávalo občerstvení na dvou dalších jamkách, zachlazené vody se vypilo neuvěřitelných 400 půllitrových kousků. Nechyběly exkluzivní zákusky z dílny MomoCafé, které nás nepřestanou fascinovat. Pařížské rohlíčky byly nejen fantasticky vychlazené, ale chuťově nepřekonatelné. V kombinaci s výtečnou kávou se dalo jen těžko z této jamky posunout dál. MoMo Veg Café totiž nabízí zdravé dobroty bez lepku, cukru a mléka. Veganské dorty, koláče, narozeninové dorty. A objednávat je můžete zde.

Na každém turnaji se hrají vložené soutěže. Nearest to pin o voucher na kompletní kardiologický program společnosti ALTOA byl jamce číslo 4. Longest drive pak patřila jamka č. 18 a to partnera GROHE. Nechyběly také tři hole-in-one o vybavení EXX v hodnotě 100.000 Kč, žehlící systém Laurastar na jamce č. 17 a zapůjčení vozu od společnosti Ford AMB, tentokrát o terénní vůz BRONCO. Specialitou tohoto modelu je, že vám bude uzpůsoben na míru, podle vašich potřeb. Mimo to se hráči na této jamce mohli posilnit proseccem, na jamce Laurastar si naopak pochutnali na steaku a salátku a vychlazené hruškové, či švestkové "Baronce". Na jamce Exx hráče přivítala osobně Barbara Huclová, ředitelka Nadace Leontinka a právě na této jamce byla další vložená soutěž o speciální lampičku. Tu jsi zaslouženě, díky svému nearestu 218 cm, odnesl pan Richard Tejkl. Hráči zde podpořili Nadaci nádhernou částku převyšující 25.000 kč a my jim za to velice děkujeme! 


PŘEDSTAVENÍ NADACE
Nadace Leontinka pomáhá zrakově postiženým, především dětem a mladým lidem. Posláním Nadace Leontinka je umožnit těmto lidemintegraci do společnosti, vzdělání a společenských, sportovních i volnočasových aktivit. Nadace Leontinka rozděluje finanční prostředky a nefinanční dary prostřednictvím jednotlivých projektů, zaměřených na pomoc konkrétním institucím a konkrétním dětem. Nadace Leontinka shromažďuje prostředky především prostřednictvím darů od individuálních dárců, partnerů a sponzorů či benefičních akcí.


Výherci jednotlivých kategorií:

Kategorie 0 - 12 
1 KALINOVÁ Irena 
2 GÜTTER Milan 
3 KHOLL Jan

Kategorie 12,1 - 24 
1 VAGNER Sebastian 
2 NOVÝ David 
3 ŠROUBEK Tomáš

Kategorie 24,1 - 54 
1 JIRÁSEK Vladimír 
2 ERHART David 
3 LOOS Josef

 

Kompletní výsledky turnaje můžete nalézt zde.

A máme pro vás také průběžné pořadí teamové soutěže po druhém turnaji.

 Už teď je jasné, že to letošní vítězství bude velice těsné!

Děkujeme všem partnerům i účastníkům a těšíme se na shledanou 12. sprna na Loretě v Pyšelích. 

CGL_prubezne_poradi_TEAM_KV
CGL_prubezne_poradi_TEAM_KV
Sdílet:
###message