CGL: Nováček vítězným týmem

Devátý ročník oblíbené tour je u konce.

CGL 2023 Kacov-22

Devátý ročník CORPORATE GOLF LEAGUE je u konce a známe tak vítěze týmové soutěže. Jako vždy šlo o těsné výsledky dvaadvaceti týmů, které se zúčastnily tour pod patronací ČPP a Golf Vacations. Rozhodlo se na kácovských devítkách Forest a Meadows, za nádherného, téměř letního počasí.

Na jamkách těšily na hráče naše Bunker Babes. Nechyběly produkty ISOSTAR s kompletním pitným režimem se mimo vody hráči mohli občerstvit zachlazeným pivem LOBKOWICZ a to jak v jeho alkoholické, ale i nealkoholické ovocné verzi. Mimo lahodných zákusků od MomoCafé tentokrát na hráče čekala i ochutnávka Sushi od fantastické restaurace KOBE Restaurants a která zajišťuje nově nejen jeho výrobu, ale také jeho rozvoz. Odpočinout si mohli v pergole INNEX, kde se i zároveň občerstvili aperolem. 

Nechyběli vyhlášené soutěže Hole in One, ať už o žehlící systém Laurastar, kolo CANONDALE v hodnotě 100.000 kč od Ski Bike Radotín nebo vybavení od společnosti EXX v hodnotě 100.000 kč. Nový elektrický vůz FORD RANGER si hráči mohli prohlédnout přímo na jamce. Ford AMB ho může nově nabídnout jak standardní naftovou, tak i elektrickou verzi. Longest drive pak patřila jamka č. 9 a to partner společnost GROHE. Nearest to pin o voucher na kompletní kardiologický program společnosti ALTOA byl jamce číslo 4 FOREST. Dalším vloženým Nearestem byla jamka č. 6 MEADOWS společnosti ALDO, kde hráči soutěžili o dámskou kabelku. 

Na tomto turnaji mohli hráči ale obdivovat ještě jeden vůz, a to naprosto unikátní MCLAREN ve "fantastickém kabátku" od společnosti AUTOATELIER. K dispozici byl i profesionál Jan Krugel, od kterého se hráči mohli dozvědět spoustu novinek a informací, jak vymazlit i jejich vůz. V Autoatelier jsou totiž zkušení profesionálové na keramické ochrany laku vozidel s desetiletou historií.

I tentokrát byly přichystány pro vítěze nádherné vázy sklárny Rückl. Pro Beroun to byla série Charles IV, pro Karlovy Vary Maria Theresia a pro Pyšely Rudolf II. A právě tyto nádherné vázy s kolekceMaria Theresia předávala vítězům marketingová ředitelka sklárny Rückl, paní Aneta Hoffmannová, společně se zástupcem České podnikatelské pojišťovny Vladimírem Drdou. A jednotlivé kategorie měli své vítěze:

0-12
1 SVĚCENÝ Petr 
2 DRCHAL Karel 
3 PETR Tomáš

12.1 - 24
1 CHRENKO Peter 
2 COUFALOVÁ Petra 
3 LAURICH Petr

24.1-54
1 ČERNÍK Lukáš 
2 PŘÁDOVÁ Kamila 
3 BLAHA Aleš

Kompletní výsledky turnaje můžete nalézt zde.

V těsném souboji týmové soutěže se pak letošním vítězem stal nováček letošní série, společnost ATOS EVIDEN. GRATULUJEME

Za vítězným týmem skončil tým Golf Vacations a třetí tým EXX. Kompletní výsledky týmové soutěže můžete nalézt CGL final team

Prodlouženou finále byl trouble shot z kácovského mola, v němž šlo o SAMSONITE cestovní zavazadlo z kolekce PROXIS - kufr o velikosti 125l s váhou neuvěřitelných 3,6 kg. Přesnou ranou na 315 centimetrů od fangle se trefil Vláďa Drda

I nadále jsme rádi, že můžeme podporovat Nadaci Leontinka, a to přímo za přítomnosti její ředitelky Barbary Huclové. Na posledním turnaji jsme pro Nadaci vybrali nádhernou částku 33.000 kč. Dohromady s předchozími dvěma turnaji je to již přes 121.000,- Kč. Velký dík patří vám, hráčům. Právě díky vám jsme mohli Jindrovi Lukavskému, duchovnímu otci nadace, slavnostně předat šek v hodnotě 100.000 kč a to od všech společností, které se účastní naší golfové tour. Celkově jsme v letošním ročníku přispěli Nadaci 221.000 kč. Bez vás by to nešlo. Děkujeme! 

Poděkování patří všem partnerům tour: ALDO, Autobond, AutoAtelier, BagoSport, Basys, Bose, BMW Renocar, EVIDEN, Care2Grow, DNS, Gelavis, Generali pojišťovna, Grohelive, Hästens, INNEX, Infinit SPA, ISOSTAR, ARVAL, KOBE, Nadace Leontinka, NOVA TENERIFE, Ginger Fred, Pecka Dveře, Pyramida Průhonice, Tančící dům Hotel, Golf Vacations, Lobkowicz, Vanguard, Restaurace Ginger&Fred. 

 

Děkujeme a již nyní pracujeme na přípravě sezony 2024 a těšíme se na ni společně s vámi! 

CGL final team
CGL final team
Sdílet:
###message