CGL: Fantastická Loreta

Třetí turnaj Corporate Golf League zamíchal týmovou soutěží.

03Pysely

Za opravdu nádherného počasí, s jasným nebem nad hlavou, odstartoval třetí z turnajů korporátní CGL tour, tentokrát na famózním hřišti v Pyšelích. Nechybělo výborné jídlo, vytříbení partneři tour a skvělá nálada s plně obsazenou startovní listinou s 85 hráči. 

Jak už je na Loretě zvykem, servis a přátelská atmosféra je tady na vysoké úrovni. Jako vždy tedy na hráče čekalo perfektně připravené hřiště a naprosto fantastický catering. Po vydatné snídani si hráči do hry doplnili energy tyčinky a energy drinky ISOSTAR. Ten se již téměř 40 let věnuje výzkumu a vývoji na poli sportovní výživy a tak vědí, co dělají. Jejich energetické tyčinky jsou složené z jednoduchých i složených sacharidů a optimálně pokryjí energetické potřeby právě během silového i vytrvalostního tréninku, navíc s přidanou kombinací vitamínů. Pomáhají tak snížit pocit únavy, podporují přeměnu energie a také působí jako antioxidant. Při registraci obdrželi dárek, míčky Bridgestone od hlavního partnera, společnosti GROHE

Z občerstvení se hráči mohli těšit jak na vydatnější výběr řízečků či různých pomazánek na fantastickém domácím kmínovém chlebu přímo z dílny restaurace, nebo ovoce, kávu a zákusky. Pitný režim byl samozřejmě zajištěn, mimo vody se hráči mohli občerstvit zachlazeným pivem LOBKOWICZ v jeho alkoholické, ale i nealkoholické ovocné verzi.

Na hřišti se na hráče těšilo rovnou pět našich Bunker Babes, které je přivítaly na vyhlášených jamkách. Longest drive pak patřila jamka č. 14 a to partner společnost GROHE. Nearest to pin o voucher na kompletní kardiologický program společnosti ALTOA byl jamce číslo 17. Dalším vloženým Nearestem byla jamka č. 4 společnosti ALDO, kde hráči soutěžili o dámskou či pánskou kabelku a zároveň také hole-in-one o vybavení EXX v hodnotě 100.000 Kč. Žehlící systém Laurastar mohli trefit na jamce č. 8 a kolo dle vlastníhovýběru od společnosti SKI BIKE RADOTÍN na jamce č.11.  Bohužel ani tentokrát nikdo HIO netrefil. Zadařilo se ale v Nearest to the Pin, kdy voucher na kardiologický program společnosti ALTOA získala Alena Sitová, za to kabelku a voucher společnosti ALDO p. Vladimír Junek. V Longest Drive, si pak cenu od společnosti GROHE odnesli Barbora Prade a Petr Roudenský. 

Novinkou letošního ročníku jsou totiž ceny pro vítěze hlavních kategoriích, nádherné vázy sklárny Rückl. Pro Beroun to byla série Charles IV, pro Karlovy Vary Maria Theresia a pro Pyšely Rudolf II. A právě tyto nádherné vázy s kolekce Rudolfa II. předávala vítězům marketingová ředitelka sklárny Rückl, paní Aneta Hoffmannová. A jednotlivé kategorie měli své vítěze:

0-12

1 KALHOUS Richard 
2 SVĚCENÝ Petr 
3 KULESA Pavel

12.1 - 24

1 KABELÁČ Jan GCCHP 
2 MELUZÍN Filip LGCPY 
3 HÁJEK Radim

24.1-54

1 COUFALOVÁ Petra 
2 ERHART David 
3 MARUŠÁK Petr

Kompletní výsledky turnaje můžete nalézt zde.

Mimo to získali vítězové nádherné ceny od partnerů tour, například Sprchový systém Grohe Euphoria, Reproduktor na kolo od basys.studio, ponožky Hästens, míčky a týčka od BMW Renocar, krásné ceny generálního partnera ČPP, ať už deštník, autolékárničku a kšiltovku, voucher Innex na vybavení, voucher od BAGOSPORT nejen na oblečení a vybavení UNDER ARMOR, Voucher na služby v ortopedicko rehabilitačním centru FIRM CLINIC, Voucher na vybavení ve SkiBike Radotín, Voucher do restaurace Ginger&Fred, Voucher pro 2 osoby na wellness do INFINIT Hotel SEN, Voucher ALDO, kdo by snad plánoval převléct svůj vůz do nového kabátku, jistě ho potěšil VOUCHER od Autoatelier na keramickou ochranu vozu/ PPF Folii, sportovce zase Balíček ISOSTAR a zdravotní - kloubní výživa Gelavis HA. 

Mimochodem víte, že v Autoatelier jsou zkušení profesionálové na keramické ochrany laku vozidel s desetiletou historií. A co vše nabízí?

  • Keramickou ochranu vozu - nejčastěji nabízí kompletní balíček ochrany - lak, kola, skla a kožený interiér. Se zárukou 5 let máte vůz chráněný, lépe se udržuje, neulpívají na něm tolik nečistoty. Keramika navíc prohloubí barvu vozu a má vysoký lesk.
  • PPF ochranné polepy - lepí na přání zákazníka buď exponované části vozu, nejčastěji kapota, nárazník, světla a zrcátka, kvůli škrábancům a kamínkům na dálnici, nebo lepí kompletní celopolepy vozů, aby byl vůz chráněný celý. Lze kombinovat i s keramickou ochranou - např. Přední část vozu do PPF folie, zbytek do keramiky.
  • Designové polepy - na přání zákazníka vyberou ze vzorníku ze stovek barev a změníme barvu vozu, lesklé, matné barvy, metalické atd., nic není problém. Je možné udělat i design na zakázku, tedy různé barevné vzory a deformace.
  • Dále jsou specialisté na renovace laků např. Starších investičních vozů a veteránů, rozleštění škrábanců, renovace kožených interiérů

Zastavte se, rádi vás uvidí v jejich studiu v Liberci: Autoatelier Liberec. Více informací najdete na www.autoatelier.cz

I nadále jsme rádi, že můžeme podporovat Nadaci Leontinka, a to přímo za přítomnosti její ředitelky Barbary Huclové. Velký dík patří vám, hráčům. Právě díky vám jsme společně na třetím turnaji pro Nadaci vybrali nádhernou částku 28.000 kč. Dohromady s předchozími dvěma turnaji je to již přes 88.000,- Kč. Děkujeme! 


PŘEDSTAVENÍ NADACE
Nadace Leontinka pomáhá zrakově postiženým, především dětem a mladým lidem. Posláním Nadace Leontinka je umožnit těmto lidemintegraci do společnosti, vzdělání a společenských, sportovních i volnočasových aktivit. Nadace Leontinka rozděluje finanční prostředky a nefinanční dary prostřednictvím jednotlivých projektů, zaměřených na pomoc konkrétním institucím a konkrétním dětem. Nadace Leontinka shromažďuje prostředky především prostřednictvím darů od individuálních dárců, partnerů a sponzorů či benefičních akcí. 

 

Jak už je zvykem, přinášíme také průběžné pořadí týmové soutěže po třetím odehraném turnaji. 

CGL_prubezne_poradi_TEAM_LoretaPysely

Poděkování patří i ostatním partnerům tour: ALDO, Autobond, AutoAtelier, BagoSport, Basys, Bose, BMW Renocar, EVIDEN, Care2Grow, DNS, Gelavis, Generali pojišťovna, Grohelive, Hästens, INNEX, Infinit SPA, ISOSTAR, ARVAL, KOBE, Nadace Leontinka, NOVA TENERIFE, Ginger Fred, Pecka Dveře, Pyramida Průhonice, Tančící dům Hotel, Golf Vacations, Lobkowicz, Vanguard, Restaurace Ginger&Fred. 


Děkujeme celému týmu resortu v Pyšelích za perfektní přípravu a spolupráci při turnaji. 

Na hráče se těšíme na finálovém turnaji, který proběhne v Panorama Golf Kácov v pátek, 15.09.2023.

 

 

 

 

 

 

team soutěž
team soutěž

Fotogalerie

Sdílet:
###message