CGL Beroun: 19.05.2023

Devátý ročník Corporate Golf League odehrán!

Beroun Golf Resort 12

Už se to rozjelo! První turnaj devátého ročníku Corporate Golf League se odehrál v Royal Beroun Golf Clubu.
 
Generální partner Česká podnikatelská pojišťovna, usměvavé hostesky, welcome drink Cava a moderátor Petr Svěcený uvítali hráče, kteří se za lehce větrného počasí pustili do hřiště cannon startem v rekordním počtu 22 flightů. Beroun lákal na mnohé. Především šlo o týmovou soutěž, v níž vítězná společnost a její tým obdrží putovní pohár, který exkluzivně pro tuto tour vytvořila a vyrobila společnost MOSER, a to v čele s uměleckým ředitelem panem Lukášem Jabůrkem. Proběhlo tedy i předání putovního poháru z rukou Davida Nového (NOVA TENERIFE) zpět do rukou promotéra Míly Kabeláče.

Hlavními partnery letošního ročníku tour jsou společnosti LAURASTAR (Basys + Bose), Innex, FORD AMB, Pražská správa nemovitostí, Rückl a Centr Group.

V klubovně mohli všichni shlédnout limitovanou edici profesionálního žehlícího systému Laurastar SMART 1980 a pobavit se s koordinátorky společnosti ALTOA, které představily hráčům v klubovně pestrou nabídku zdravotních programů.  Společnost ALTOA Premium Heath Care vznikla v roce 2014 a zajišťuje široké spektrum zdravotní péče jak pro korporátní klienty, tak i nadstandardní zdravotní služby pro individuální klientelu nebo pracovnělékařskou péči. Hlavním cílem ALTOA je zdraví pacienta a poskytování komplexní zdravotní péče na nejvyšší možné úrovni, při zachování plného soukromí klienta. Tato prémiová lékařská péče je dostupná prostřednictvím smluvní sítě partnerských zdravotnických zařízení v Nemocnici Hořovice, Rehabilitační nemocnici Beroun, Onkologickém a radiologickém centru Multiscan, Diagnostickém centru v Praze a dalších.

Hráči při registraci obdrželi dárek, míčky Bridgestone od společnosti ALTOA. I přes lehký vítr a lehce stoupající teploty vesele naladěni. Kromě snídaně v klubovně a svačiny do bagu, kde jsou novinkou letošního roku sportovní produkty společnosti ISOSTAR, se podávalo občerstvení na dvou dalších jamkách, ať už famózní zákusky z dílny MomoCafé, tak miniburgery, ovocný salát a zachlazené pivo LOBKOWICZ v jeho alkoholické, ale i nealkoholické ovocné verzi. 

Na každém turnaji se hrají vložené soutěže. Nearest to pin o voucher na kompletní kardiologický program společnosti ALTOA byl jamce číslo 6 a s ním zde byly přítomny zdravotní sestry z Nemocnice Hořovice, které hráčům změřily cukr v krvi a výši krevního tlaku. Dalším vloženým Nearestem byla jamka č. 11 společnosti ALDO, kde hráči soutěžili o dámskou či pánskou kabelku. Longest drive pak patřila jamka č. 18 a to partnera GROHE. Nechyběly také tři hole-in-one o vybavení EXX v hodnotě 100.000 Kč na jamce č.11, žehlící systém Laurastar na jamce č. 17 a kolo od společnosti SKI BIKE RADOTÍN na jamce č.8. 

A že je letos opravdu o co hrát! Novinkou letošního ročníku jsou totiž ceny pro vítěze hlavních kategoriích, nádherné vázy sklárny Rückl. Pro Beroun to byla série Charles IV, avšak každý turnaj představíme novou sérii. Mimo to získali vítězové nádherné ceny od partnerů tour, například Sprchový systém Grohe Euphoria, Reproduktor na kolo od basys.studio, Saténový polštář Hästens - My Dream Double Q, kšiltovku, míčky a týčka od BMW Renocar, krásné ceny generálního partnera ČPP, ať už deštník, autolékárničku a kšiltovku, voucher Innex na vybavení, voucher od BAGOSPORT nejen na oblečení a vybavení UNDER ARMOR, Voucher na služby v ortopedicko rehabilitačním centru FIRM CLINIC, Voucher na vybavení ve SkiBike Radotín, Voucher do restaurace Ginger&Fred, Voucher pro 2 osoby na wellness do INFINIT Hotel SEN, Voucher ALDO, kdo by snad plánoval převléct svůj vůz do nového kabátku, jistě ho potěšil VOUCHER od Autoatelier na keramickou ochranu vozu/ PPF Folii, sportovce zase Balíček ISOSTAR a zdravotní - kloubní výživa Gelavis HA

I nadále jsme rádi, že můžeme podporovat Nadaci Leontinka, a to přímo za přítomnosti její ředitelky Barbary Huclové. Velký dík patří vám, hráčům. Právě díky vám jsme společně na prvním turnaji pro Nadaci vybrali nádhernou částku 26.000 kč. Děkujeme! 


PŘEDSTAVENÍ NADACE
Nadace Leontinka pomáhá zrakově postiženým, především dětem a mladým lidem. Posláním Nadace Leontinka je umožnit těmto lidemintegraci do společnosti, vzdělání a společenských, sportovních i volnočasových aktivit. Nadace Leontinka rozděluje finanční prostředky a nefinanční dary prostřednictvím jednotlivých projektů, zaměřených na pomoc konkrétním institucím a konkrétním dětem. Nadace Leontinka shromažďuje prostředky především prostřednictvím darů od individuálních dárců, partnerů a sponzorů či benefičních akcí. 

Poděkování patří i ostatním partnerům tour: ALDO, Autobond, AutoAtelier, BagoSport, Basys, Bose, BMW Renocar, EVIDEN, Care2Grow, DNS, Gelavis, Generali pojišťovna, Grohelive, Hästens, INNEX, Infinit SPA, ISOSTAR, ARVAL, KOBE, Nadace Leontinka, NOVA TENERIFE, Ginger Fred, Pecka Dveře, Pyramida Průhonice, Tančící dům Hotel, Golf Vacations, Lobkowicz, Vanguard, Restaurace Ginger&Fred. 

Kompletní výsledky turnaje můžete nalézt zde.

A máme pro vás také první vlašťovku - průběžné pořadí teamové soutěže po prvním turnaji. prubezne vysledky Beroun

Termíny dalších turnajů
16.06.           Karlovy Vary – Olšovy Vrata                  
12.08.           Loreta Pyšely
15.09.           Panorama Kácov

Těšíme se na Vás na Olšovkách! 

 

prubezne vysledky Beroun
prubezne vysledky Beroun

Fotogalerie turnaje

Sdílet:
###message