CGL 2022: Posedmé a poprvé

5D3_1708

Sedmý ročník Corporate Golf League, série čtyř turnajů pod patronací Golf Vacations a s generálním partnerstvím společnosti ČPP, vyvrcholil v polovině září na Panoramě Kácov při kombinaci devítek Forest a Meadows.

Nechyběly oblíbené laskominy z dílny MomoCafé spolu na jamce spolu s legendárním kácovským hotdogem. Navíc o maximální komfort se postarala také společnost Innex, jejíž pergolu se zahradním nábytkem si hráči mohli osobně vyzkoušet a vychutnat společně se sklenkou Aperolu. A pokud by snad ještě někdo potřeboval posilnit, na jamce 4 Meadows byl fantastický výběr sushi od KOBE Restaurant. Samozřejmostí pak byli vložené soutěže, o žehlící systém Laurastar, zapůjčení vozu Ford F150 společností Ford AMB nebo vybavení společnosti EXX. Třeštičkou na dortu byl Nearest to the pin, kde hráči soutěžili o kardiologický program společnosti ALTOA a také longest drive společnosti GROHE.  Věděli jste, že GROHE neznamená pouze "baterie a sanitární vybavení", ale přináší revoluční novinku Grohe Blue? Exkluzivní voda, ať už jemně perlivá, perlivá či neperlivá přímo z vašeho kohoutku. Více se o ní dozvíte zde.

Letos poprvé startoval, celkově zvítězil a putovní pohár Moser i křišťálové trofeje Rückl získal tým Nova Tenerife (David Nový, Michal Nekvinda, Miroslav Kalina a Irena Kalinová) se 431 body. Druhý skončil tým DNS (419 bodů) a třetí Home Style, obhájce titulu (418). Golf Vacations byl mezi dvaceti družstvy šestý.

Na Panoramě se radovali jak vítězové handicapových kategorií Sebastian Heřman (0-12), Milena Dokoupilová (12,1-24) a Tomáš Opletal (24,1-54), tak nejpřesnější hráč trouble shotu: díky 66centimetrové trefě z terasy na devátý green Meadows vyhrál Miroslav Fikes zájezd pro dvě osoby do resortu Green Garden na Tenerife, věnovaný právě vítěznou společností Nova Tenerife.

A velkou radost mohla mít i Nadace Leontinka, která získala šek od ČPP a dalších partnerů na 100 000 korun a k tomu ještě 24 200 korun, vybraných při odpalech na šestce Meadows.

Sdílet:
###message