CGL 2021: Zamračený Karlštejn

Předposlední z turnajů korporátní tour odehrán.

CGL 2021 Karlstejn

Předposlední turnaj ze série Corporate Golf League se odehrál v pátek 20. srpna na královském hřišti Karlštejn. Ač je hřiště velice těžké a prověří jistě hru každého hráče, turnaj se hrál, jak je zvykem, bez buggy.

Na posilněnou byli pro hráče připraveny dvě občerstvovací jamky, kde se mohli mimo jiné těšit na oblíbené zákusky z dílny fantastické paní Moniky z MomoCafé. A samozřejmě nechyběly další tři jamky, kde se na hráče těšily naše bunker babes, ať už s Prossecem, nebo něčím ostřejším. Na jamkách byly opět vyhlášené soutěže Hole in one a to o žehlící systém Laurastar, věnovaný společností Basys, tak Hole in one o vybavení od společnosti EXX. Úplnou novinkou byl Hole in one o FORD Mustang MACH-E - plně elektrický vůz s dojezdem až 600 km. Hráči si tento vůz mohli prohlédnout přímo na jamce. A že bylo na co koukat. Bohužel však, ani tentokrát se žádnámu z hráčů nepodařilo hole in one dosáhnout. 

Krásné ceny si ovšem odnesli v kategorii Longest Drive partnera společnosti IMGolf.cz se značkou NIKE, tak i Nearest to the pin, která patřila hotelu Tančicí dům a Ginger Fred Restauraci. 

Hráči šli celou dobu fantasticky a bylo vidět spousty krásných ran. Na bedně se umístili:

kategorie 0 - 12

1 LILJA Jimmy 
2 HORÁK Tomáš 
3 SIROTEK Prokop

kategorie 12,1 - 24
1 PECKA Jaroslav 
2 HALÁŠKOVÁ Vladimíra 
3 PÍCHA David

kategorie 24,1 - 54
1 OPLETAL Tomáš 
2 MARUŠÁK Petr 
3 GOTĚK Martin

V týmové soutěži se nám s výsledky opět zamíchalo pořadí. Jsme tedy napnutí na poslední finálový turnaj, který se odehraje v pátek 10. září na Kácově. 

TEAM Soutěž
TEAM Soutěž
Sdílet:
###message