CGL 2021: Karlovy Vary

Horký turnajový den odstartoval v pátek 18.06.

Corporate Golf League 2020-KV-1

Za horkého pátečního dne se odehrál druhý ze série turnajů Corporate Golf League s generálním partnerem tour společností Česká podnikatelská pojišťovna.

Hráči byli přes vysoké teploty ovšem vesele naladěni.

V klubovně mohli všichni shlédnout limitovanou edici profesionálního žehlícího systému Laurastar Lift a Laurastar SMART 1980. Ten zajistí špičkovou péči o vaše oděvy. Poskytuje totiž konstantní tlak o velikosti 3,5 barů a díky technologii Sensteam dochází k automatickému aktivování páry podle pohybů žehličky. Speciální DMS technologie poté zajišťuje produkci suché páry s dvojitým ohřevem na 150 °C. Systém disponuje nádržkou na vodu o objemu 1,2 l. Systém lze navíc jednoduše umístit do 6 různých poloh (od 83 do 104 cm). Díky technologii Bluetooth jej navíc můžete propojit s vaším mobilním telefonem a využívat LS aplikaci. Nechybí ani integrovaná kolečka a systém automatického navíjení kabelu.

Vycházelo se opět s cannonstartem. Kromě snídaně v klubovně a svačiny do bagu (vody, energy drinky a tyčinky od Nutrendu) se podávalo občerstvení na dvou dalších jamkách. O občerstvení se po celý den postaral fantastický Grandhotel Pupp. Kdybyste hledali jedinou chybičku, nenašli byste ji. Jídlo bylo opět famózní a je vidět, že oceňovaní jsou zde právem. Z dílny MomoCafé čekaly pro hráče opět dortíky na jamce číslo jedna. 

Na každém turnaji se hrají vložené soutěže, Nearest to pin o voucher do restaurace Ginger & Fred a hotelu Tančicí dům, Longest drive od IMGolf – Nike a také tři hole-in-one o vybavení EXX, žehlící systém Laurastar a zapůjčení vozu od společnosti Ford AMB, tentokrát grandiozní model Ford F-150. Na prvních dvou turnajích eso zatím eso nepadlo, ale co nebylo, může se stát příště. 

Hráči navíc na jamce číslo 13 podpořili Nadaci Leontinku. Vybralo se díky nim krásných 28.700,- Kč. 

PŘEDSTAVENÍ NADACE
Nadace Leontinka pomáhá zrakově postiženým, především dětem a mladým lidem. Posláním Nadace Leontinka je umožnit těmto lidemintegraci do společnosti, vzdělání a společenských, sportovních i volnočasových aktivit. Nadace Leontinka rozděluje finanční prostředky a nefinanční dary prostřednictvím jednotlivých projektů, zaměřených na pomoc konkrétním institucím a konkrétním dětem. Nadace Leontinka shromažďuje prostředky především prostřednictvím darů od individuálních dárců, partnerů a sponzorů či benefičních akcí.

 

Výsledky turnaje zamíchaly průběžným pořadím teamové soutěže. Do vedení se tak po karlovarském turnaji dostala společnost Home Style. Není žádným nováčkem, je dvojnásobným šampionem z předešlých let. Podaří se jim vyhrát letošní sezonu? Uvidíme.. Odsunula však prozatímního krále z prvního místa, společnost DProg, na třetí místo. Na druhém místě se v průběžném pořadí pyšní společnost Maxprogres

Děkujeme všem partnerům i účastníkům a těšíme se na shledanou 20. srpna na "královském" Karlštejně.

Průběžné pořadí
Průběžné pořadí

Druhý turnaj odstratuje na nádherném hřišti v Karlových Varech - Olšovkách a to cannon startem v 10:00.

Startovní listina bude zveřejněna ve čtvrtek 17.6. ve večerních hodinách na čgf zde

Zajištěna je samozřejmě výtečná kuchyně s dílny Grandhotelu Pupp po celý den a nebude chybět ani naše oblíbené MomoCafé. 

Hráči se mohou od rána rozcvičit na Driving range, který je jim plně k dispozici. 

Těší se na vás naše Bunker Babes.

Sdílet:
###message