CGL 2021: Hattrick dokonán

Potřetí za sedm let existence CORPORATE GOLF LEAGUE vyhrál sérii čtyř turnajů tým Home Style.

CGL 2021 Kacov

Potřetí za sedm let existence CORPORATE GOLF LEAGUE vyhrál sérii čtyř turnajů tým Home Style.  Po letech 2017 a 2018 se dočkal třetího triumfu letos při zářijovém finále na Panoramě Kácov.

Jako vždy šlo o těsné výsledky osmnácti týmů, které se zúčastnily tour pod patronací ČPP a Golf Vacations. Rozhodlo se na kácovských devítkách Forest a Meadows, za krásného počasí na konci léta. Jako vždy se na jamkách těšily na hráče naše Bunker Babes. Mimo lahodných zákusků od MomoCafé tentokrát na hráče čekala i ochutnávka Sushi od fantastické restaurace KOBE Restaurants a která zajišťuje nově nejen jeho výrobu, ale také jeho rozvoz. Nechyběli vyhlášené soutěže Hole in One, ať už o žehlící systém Laurastar, nebo zapůjčení vozu Ford Mustang. Bohužel, ani tentokrát výhra nepadla. Novinkou byla vložená soutěž Ginger Fred Restaurace spolu s hotelem Tančičí dům, kdy hráči soutěžili o voucher na ubytování a konzumaci v těchto nádherných prostorách.  Kompletní výsledky turnaje naleznete zde.

Za vítězným triem (Tomáš Opletal, Martin Severin, Jan Vlastník) skončil druhý s 416 body tým Laurastar (404) a třetí Cupra (403).

Prodlouženou finále byl trouble shot z kácovského mola, v němž šlo o zájezd pro dva do maďarského resortu Zala Springs od agentury Golfové cesty. Přesnou ranou na pět centimetrů od cíle se trefil Jan Jírovský

Nejdůležitější však byl charitativní podtext série, která mohla předat Nadaci Leontinka šek na 100 000 korun, vybraných od partnerů Corporate Golf League.