CGL 2020: Velké finále v ráji - THE OAKS

Corporate Golf League zakončila finálovým turnajem letošní ročník na famózním hřišti PGA NATIONAL - The OAKS Prague.

THe OAKS

Finálová bitva Corporate Golf League se odehrála na famózním hřišti PGA NATIONAL - The OAKS Prague. Jako obvykle, na startovní pole se postavilo všech 88 hráčů a nechybělo výborné jídlo, fantastičtí partneři tour a skvělá nálada. Hřiště bylo opravdu ve famózní kondici a nevšedním zážitkem pro většinu hráčů, zvláště ty, kteří zde hráli poprvé. Dokáže totiž potrápit nejednoho golfistu a tak tomu bylo i při našem turnaji. Za příjemného zářijového počasí zde byla připravena spousta vyhlášených soutěží a také dobrot.

Hned z úvodu si hráči mohli prohlédnout a na vlastní kůži vyzkoušet pergolu se zastíněním včetně venkovního nábytku - originálního gauče od partnera společnosti INNEX. Podával se zde s úsměvem Aperol a zároveň i občerstvení - ovoce, kachní rillettes na opečeném chlebu, škvarková pomazánka a pečený lilek v listě.

Na hráče čekalo tentokrát pět vyhlášených soutěží. Tři z kategorie Hole ion one ani tentokrát nepadly. Na jamce č. 3 se hrála soutěž NEAREST TO THE PIN o župan generálního partnera turnaje společnosti Hästens, v hodnotě 12.000 kč a hráči se mohli občerstvit vychlazeným proseccem. Na jamce číslo 8 mohli získat vůz Mustang, resp.jeho zapůjčení na období půl roku a to od společnosti FORD AMB Praha. Tentokrát byl zde vystaven MUSTANG přímo model BULLIT. Zároveň hráči na této jamce mohli podpořit Nadaci Leontinka. Kdo by ji snad ještě neznal, Nadaci Leontinka založil pan Jindřich Lukavský, majitel společnosti EXX s.r.o. Nadace, jejímž cílem je "přinášet světlo dětem do života", je přirozeným vyústěním podnikatelských aktivit společnosti, která se zabývá projekcí a realizací osvětlení. EXX navrhuje a prodává světlo lidem a firmám již mnoho let, nyní chceme darovat světlo těm, kteří jej potřebují nejvíce - dětem se zrakovým postižením. Více informací o nadaci naleznete zde . Na turnaji se podařilo pro nadaci vybrat fantastických 23.200,- Kč! Hráčům patří náš velký dík.

Jamka číslo 17 nabídla na posilnění nejen panáčka hruškovice nebo exkluzivního rum Ron de Jeremy, ale soutěžilo se zde o golfové hodinky Garmin partnera spol. HELVETIA Hodinky a šperky a v neposlední řadě na jamce číslo 11 probíhala Hole in one soutěž o exkluzivní novinku značky LAURASTAR, žehlící systém SMART U, který si hráči mohli osahat a vyzkoušet s naší bunker babes na všech předešlých turnajích. Mimo to na hráče čekala vložená soutěž jamky Longest Drive společnosti IMGolf.cz na 13tce. Společnost je výhledním distributorem značky NIKE GOLF v České republice a navíc, tento víkend od 11 - 13.9.2020 hráčům poskytla exkluzivní slevu ve výši 40% v jejich radotínské pobočce.

Na jamce číslo 8 byla připravena ochutnávka vynikajících dezertů od Momo Café, čerstvými dorty bez lepku, bez cukru, bez mléka a vajec. Netřeba dlouho popisovat, tyhle luxusní, hříšně dobré a přitom zdravé dezerty z těch nejkvalitnějších surovin v bio kvalitě nás okouzlili od prvního turnaje. Jedinečnost je zejména v jejich složení,neb obsahují speciální mandlová a oříšková másla, přirozeně bezlepkové mouky přímo z mlýna nebo čerstvě mleté ve vlastní výrobně. Paní Monika, která se s láskou stará o celou společnost a vytváří tyto fantastické dobroty nabízí také spoustu dobrot včetně svatebních dortů a zákusků na různé oslavy a akce. Najdete je také na eshopu: momocafe.

Každý z hráčů hrál nejlépe, jak uměl, přesto nejdelším drivem za ženy excelovala Darina Muchová a za muže Daniel Knebl. Na Nearestu zabodoval a župan Hästens si odnesl hráč Sebastian Heřman. Hrálo se na tři kategorie, kdy z té 24,1 - 54 obsadil třetí pozici hráč Petr Marušák, druhé místo usměvavá Romana Opletalová a zvítězila Petra Šmolíková, která zlepšila svůj HCP na 25,5. Nutno podotknout, že Petra odehrála všechny turnaje s fantastickými výsledky a první místo si tak zcela zasloužila.

Z kategorie 12 - 24 se umístili: Míla Kabeláč (3 místo), Petr Ligr (2. místo) a v kategorii zvítězil Jarda Pecka se 37 stb. a zlepšeným HCP na 19,2.

Z poslední kategorie 0 - 12 se radovali: Jaroslav Pajonk (3.místo), Petr Jirásek (2. místo) a první pozici obsadil Sebastian Heřman, který se 39 stb. zlepšil svůj HCP z 8,9 na 8,8. Všem vítězům turnaje gratulujeme!

Výsledky turnaje naleznete zde

Mimo standardní výsledky bylo jasno o vítězi TEAMOVÉ soutěže. Všechny týmy soutěžily o putovní pohár MOSER, jehož miniaturu získal každý hráč z vítězného týmu. Gratulujeme tímto společnosti Česká spořitelna, jejíž tým podával kvalitní výsledky po celou letošní sérii a byť do poslední chvíle byly výsledky velmi těsné a nebylo jasné, kdo zvítězí, tým porazil ostatních 20 soupěřů a pro sezonu 2020 se tak stal absolutním vítězem týmové soutěže