CGL 2020: Panorama Kácov

V pátek 14. srpna se odehrál třetí z turnajů korporátní tour Corporate Golf League.

IMG_9993

Očekávaná bouřka nedorazila a tak se za pátečního krásného dne odehrál třetí z turnajů korporátní CGL tour, tentokrát na fantastickém hřišti v Kácově. Nechybělo výborné jídlo, vytříbení partneři tour a skvělá nálada s plně obsazenou startovní listinou s 88 hráči. 

Kombinace jamek FOREST X MEADOW na kácovském hřišti dokáže potrápit nejednoho golfistu a tak tomu bylo i při našem turnaji. Za poměrně dusného počasí byla pro hráče připravena spousta vyhlášených soutěží a také dobrot. 

U třetí jamky se hráči občerstvili vynikajícími dezerty od Momo Café, čerstvými dorty bez lepku, bez cukru, bez mléka a vajec. Netřeba dlouho popisovat, jedná se o luxusní, hříšně dobré a přitom zdravé dezerty z těch nejkvalitnějších surovin v bio kvalitě. Jedinečné jsou také v tom, že používají speciální mandlová a oříšková másla, přirozeně bezlepkové mouky přímo z mlýna nebo čerstvě mleté ve vlastní výrobně. Vytváří spoustu dobrot včetně svatebních dortů a zákusků na různé oslavy a akce. Najdete je také na eshopu: www.momocafe.cz

Po deváté jamce se podával exkluzivní hot dog se smaženou cibulkou, slaninkou a okurkou, hráči se tu mohli osvěžit ale také zmrzlinami, nebo naledovanými ručníky. Netřeba dodávat, že tuto jamku navštívili s úsměvem více jak jednou.

Na hráče čekalo tentokrát pět vyhlášených soutěží. Tři z kategorie Hole ion one ani tentokrát nepadly. Na jamce č. 7 forest se hrála soutěž NEAREST TO THE PIN o župan generálního partnera turnaje společnosti Hästens, v hodnotě 12.000 kč a hráči se mohli občerstvit vychlazeným proseccem. Na jamce číslo 3 meadow mohli získat vůz Mustang , resp.jeho zapůjčení na období půl roku a to od společnosti FORD AMB Praha. Jamka číslo 6 meadow nabídla na posilnění nejen panáčka hruškovice nebo exkluzivního rum Ron de Jeremy, ale soutěžilo se zde o golfové hodinky Garmin partnera spol. HELVETIA Hodinky a šperky a v neposlední řadě na jamce číslo 4 forest probíhala Hole in one soutěž o exkluzivní novinku značky LAURASTAR, žehlící systém SMART U, který si hráči mohli osahat a vyzkoušet s naší bunker babes přímo na resortu.
Mimo to na hráče čekala vložená soutěž jamky Longest Drive společnosti IMGolf.cz na 18tce.

Každý z hráčů hrál nejlépe, jak uměl, přesto nejdelším drivem za ženy excelovala Petra Šmolíková a za muže Richard Tejkl. Na Nearestu zabodoval a župan Hästens si odnesl hráč Matěj Čičo. Hrálo se na tři kategorie, kdy z té 24,1 - 54 obsadil třetí pozici hráč Pavel Javorský, druhé místo usměvavá Romana Opletalová a zvítězil Jan Vlastník, který zlepšil svůj HCP a posunul se tak o kategorii níž. Z kategorie 12 - 24 se umístili: Petr Roudenský (3 místo), Jan Kislinger (2. místo) a v kategorii zvítězil Jan Sudík se 42 stb. a zlepšeným HCP z 21,1 na 19,9. Z poslední kategorie 0 - 12 se radovali: Karel Vagner (3.místo), Richard Tejkl (2. místo) a první pozici obsadil Radim Synek, který se 42 stb. zlepšil svůj HCP z 9,3 na 8,1. Všem gratulujeme a nutno podotknout, že jak je už na Kácově tradicí, vítězové neunikli tradičnímu skoku do jezera. 

Výsledky turnaje naleznete zde

Týmová soutěž zamíchala výsledky a aktuální pořadí naleznete CGL_pořadí_týmů_kácov

Pořadí týmů po turnaji na Kácově

Pořadí CGL
Pořadí CGL

Fotogalerie turnaje

Sdílet:
###message