Aktuality z Kaskády - Dětský den a Womens Golf Day

Začátkem června vás na golfovém hřišti Kaskáda čekají hned dvě zajímavé akce. Nenechte si je ujít!

40651850035_4837e03aaa_z

Dětský den v Žabovřeskách 2. června

V sobotu 2. června pro vás pořádáme Dětský den v Žabovřeskách. Na Driving range na Veslařské 25 pro vás a vaše děti bude od 10 do 14 hodin připraven golfový program se stanovišti, kde si děti mohou splnit úkoly a všechny dostanou malý dáreček. Dětem i dospělým se budou věnovat naši profesionální trenéři z Kaskáda Golf Academy. Těšit se můžete i na skákací hrad, malování na obličej a ve 13:30 hodin na ukázky práce psovodů MP Brno.

 

Womens Golf Day na Kaskádě 5. června

Do akce, která je pro všechny přihlášené zdarma, se loni zapojilo 46 zemí. Cílem akce je přilákat k této hře více žen, protože golf je stále vnímán spíše jako mužský sport.

Už podruhé se Golf resort Kaskáda zapojil do Světového dne golfu pro ženy. Všechny ženy si proto mohou v úterý 5. června od 14 hodin přijít zdarma vyzkoušet golf na Kaskádu. Čeká na vás golfový trénink a od 16 hodin i hra s postupným startem na 9 jamek. Hrát mohou i úplné začátečnice. Vždy hrají dvojice – golfistka + začátečnice. Zakončení bude v 19 hodin spojené s relaxací v sauně a bazénu. Přihlásit se můžete na tomas.kroupa@golfbrno.cz, tel.: 541 511 704.

 

Sdílet:
###message