73 STATEČNÝCH

Corporate Golf League odstartovala!

CGL Beroun 2024

Tak studený květnový den by čekal jen málo kdo. Ale i přes velmi nízké teploty kolem mrazivých 11ti stupňů turnaj desáté série Corporate Golf League odstartoval v počtu 73 hráčů.

Vítěz loňské série, společnost EVIDEN, předala z rukou Vladka Šlezingra zpět putovní pohár Moser do rukou Míly Kabeláče. Držíme palce všem dvaadvaceti týmům, které o něj v letošním roce soutěží.

Nováčkem letošního ročníku je společnost ASKO. V klubovně mohli všichni hráči shlédnout jedinečnou vinotéku partnera turnaje, která byla plně naplněna vínem z Vinařství OBELISK. A to nejen v klubovně, ale hlavně na jamce mohli hráči výběr z těchto lahodných vín ochutnat a to přímo od zástupce vinařství pana Jaroslava Tunky. 

Hráči byli i přes nevlídné počasí a nízké teploty vesele naladěni. Kromě snídaně v klubovně a svačiny do bagu se podávalo občerstvení na dvou dalších jamkách. Vzhledem k počasí nechyběla horká polévka, káva, horký čaj a svařáček. 

Na každém turnaji se hrají vložené soutěže. Nearest to pin o pánskou či dámskou kabelku věnovanou společností ALDO byl jamce číslo 4. Longest drive pak patřila jamka č. 18 a to partnera GROHE. Nechyběly také tři hole-in-one o televizor značky LOEWE Bild 5.55 na jamce č. 17, o automatickou pračku věnovanou společností ASKO na jamce č. 6 a zapůjčení vozu od společnosti TUkas, tentokrát o novou Škodu KODIAQ na období půl roku.  Mimo vyhlášené soutěže čekala na hráče ještě jedna speciální a to BEAT THE PRO. Každý z hráčů měl možnost překonat profíka - hráče Aleše Kořínka a to právě na jamce č. 6. Stačilo být blíže fangli, nežli právě Aleš. Každý, kdo to dokázal, obdržel cenu od partnera společnosti ASKO. A nebylo to nemožné, hráče překonalo celkem 8 přesných ran a to šest z rukou hráčů a dvě z rukou hráček. 

I nadále jsme rádi, že můžeme podporovat Nadaci Leontinka, byť s námi na prvním turnaji nemohla být osobně její ředitelka, Barbara Huclová. Jen díky vám se nám podařilo vybrat krásných 11.400 kč. 


PŘEDSTAVENÍ NADACE
Nadace Leontinka pomáhá zrakově postiženým, především dětem a mladým lidem. Posláním Nadace Leontinka je umožnit těmto lidemintegraci do společnosti, vzdělání a společenských, sportovních i volnočasových aktivit. Nadace Leontinka rozděluje finanční prostředky a nefinanční dary prostřednictvím jednotlivých projektů, zaměřených na pomoc konkrétním institucím a konkrétním dětem. Nadace Leontinka shromažďuje prostředky především prostřednictvím darů od individuálních dárců, partnerů a sponzorů či benefičních akcí.

Pro vítěze jednotlivých kategorií byly připraveny lákavé ceny. Nejen, že každý z výherců obdržel pohár, ale také nádherný set sklenic od sklárny MOSER. Dále také sprchové sety a hlavice GROHE, bezdrátorá sluchátka od Basys.studio, dárkové koše plné famózních dobrot a také cyklodresy od České podnikatelské pojišťovny, věčné ceny od BMW Renocar, Under Armour či Hästens a voucher na Wellness do Infinit SEN, či na konzumaci do Ginger & Fred. 


Výherci jednotlivých kategorií:

Kategorie 0 - 12 
1 SVĚCENÝ Petr 
2 DIVIŠ Luděk 
3 HAVLÍČEK Tomáš

Kategorie 12,1 - 24 
1 LE Nguyen Toi
2 HLAVSA Tomáš
3 PIŠTĚLÁKOVÁ Martina

Kategorie 24,1 - 54 
1 KOCANDA Michal 
2 HEŘMAN Ondřej 
3 FIŠER Jan 

Kompletní výsledky turnaje můžete nalézt zde.

A máme pro vás také první vlašťovku - průběžné pořadí teamové soutěže po prvním turnaji. 

Děkujeme všem partnerům i účastníkům a těšíme se na shledanou 14. června ve fantastických Varech! 

PVTS
PVTS

Představení nováčka turnaje

ASKO
ASKO

společnost ASKO

SKANDINÁVSKÉ ŘEMESLO A TRADICE


ASKO je exkluzivní značka prémiových domácích spotřebičů v té nejvyšší kvalitě za hranicí dokonalosti a komfortu. Spotřebiče ASKO skvěle propojují kvalitní materiály a technologické funkce s moderním, nadčasovým a skandinávským designem, inspirovaným přírodou.

Pro značku ASKO je však design více než jen vzhled. Znamená také uživatelskou přívětivost, funkci, kvalitu i respekt k životnímu prostředí.

Prémiové spotřebiče v té nejvyšší myslitelné třídě si můžete pořídit v designovém showroomu ASKO a u vybraných prodejců. V rámci Comfort programu klientele nabízí nadstandardní odborné poradenství, profesionální servis a garanci po dobu 7 let.

Historie značky ASKO:

Historie značky ASKO se začala psát v roce 1950 a významnou roli v tomto příběhu sehrál cit. V tomto roce si jeden mladý muž, Karl-Erik Andersson, plní svůj velký sen – už odmala chtěl své mamince postavit pračku, aby jí usnadnil namáhavou práci, jakou tehdy ruční praní rozhodně bylo. Postavil tedy první pračku – v té době to byl převratný energeticky úsporný přístroj, který efektivně hospodařil i s vodou. Precizně zpracovaný spotřebič s odolnou nerezovou konstrukcí měl integrovaný ohřev vody i odstřeďování a poskytoval skvělý a spolehlivý výkon. Brzy jej chtěli další a další, a tak začala sériová výroba. A právě proto v roce 1950 zakládá Karl-Erik Andersson společnost Junga Verkstäder ve švédském městě Vara. 

ASKO však vyrábí nejen spotřebiče pro domácnost, ale také pro profesionální provozy, jako jsou restaurace, hotely, luxusní wellness apod. Právě od těchto velmi náročných provozů odvozují své technologie, funkce, použité materiály a parametry.

 

Snímek obrazovky 2024-05-20 v 14.30.26
Snímek obrazovky 2024-05-20 v 14.30.26

Vinařství OBELISK

Filosofie vinařství

Vinařství Obelisk v sobě ukrývá hlubokou úctu k moudrosti našich předků, na což odkazuje i překlad starořeckého „filein sofia“.

Inspirací bylo majiteli Vinařství Obelisk Františku Fabičovicovi období kulturního rozkvětu starověké řecké a římské civilizace, historiky označované jako antika.

Terroir a víno
Vína z Vinařství Obelisk se vyznačují tak zvanou vinařskou postmodernou. Sklepmistr věnuje dostatečný prostor pro jejich vlastní specifický vývoj s omezením nepřirozených zásahů do jejich charakteru.

Potenciál vidí majitel vinařství v používání tradičních starých postupů za asistence nejmodernějších technologií, čímž docílí originality a zachování jedinečnosti terroir.

Hrozny valtického vinařství se pěstují ve vzdálenosti nejvýše do tří kilometrů od jeho budovy a jsou sbírány výhradně ručně.

Odrůdy révy vinné
Vinařství Obelisk využívá potenciálů starých vinohradů, což se odráží i ve druhové skladbě vinic, kdy typicky domácí odrůdy doplňují mezinárodní.

Objevuje se zde opomíjené Sylvánské zelené nebo Ryzlink rýnský a Pálava. Dále pak Ryzlink vlašský, jenž se vyznačuje kvalitními víny s pikantní kyselinkou a skvělým potenciálem pro zrání.

Čtyři hlavní bílé odrůdy doplňuje Frankovka a burgundské odrůdy Chardonnay, Rulandské bílé, Rulandské modré a Rulandské šedé. V budoucnu počítají majitelé vinařství také s Mlynářkou.

Sdílet:
###message