Adventure Minigolf turnaje

IMG_1914

V listopadu 2018, přesněji dne 14.11. se uskutečnil první turnaj, Adventure minigolf s Golf Vacations, který jsme pořádali na minigolfu v O2 areně. Turnaj se těšil velké oblibě našich čtenářů a proto jsme se rozhodli, zařadit pro Vás takových akcí více. Následovali tedy další tři turnaje na témže místě ještě v roce 2018 a samozřejmě, vzhledem k ohlasu našich čtenářů, jsme je zařadili tour do naší "standardní nabídky". 

 

Adventure minigolf s Golf Vacations

To je série minigolf turnajů, kterou pro vás v zimních měsících v roce 2019 pořádáme. "Minigolf může hrát úplně každý. Je to jeden z mála sportů, kam může vyrazit celá rodina."  Proto neváhejte a vyražte s rodinou se pobavit, zahrát si a užít si hezké odpoledne. Hraje se na 18 jamek v odpoledních časech od 16h. 

KDE?

Minigolf turnaje hrajeme v O2 areně. https://www.a-minigolf.cz/images/Mapka.png

Kromě minigolfu si v areně můžete dopřát i další kvalitní služby z oblasti barmanství. Připravují zde domácí produkty a v baru samozřejmě nemůže chybět točená Plzeň, míchané koktejly, drinky a další. Velkým místním hitem z poslední doby je koloběžka, která Vás doveze až na toaletu. 

Sdílet:
###message