Odpoledne s Golf Vacations

Velmi oblíbené 9jamkové turnaje pro čtenáře v Hodkovičkách.

obrázek turnaje

Odpoledne s Golf Vacations

I v roce 2018 se koná oblíbená mini tour Odpoledne s Golf Vacations.

I v letošním roce se naši čtenáři můžou těšit na oblíbené odpolední turnaje 9 jamek. Série pěti turnajů s názvem " Odpoledne s Golf Vacations" má již své potvrzené termíny, a tudíž si je můžete pečlivě zapsat do svých diářů. Hracím dnem zůstává, jako již tradičně, pondělí.

O co se vlastně jedná? Jde o sérii 5 turnajů a to pouze na 9 jamek, které se odehrají v Golf Resortu Hodkovičky. Tyto turnaje jsou určeny pouze pro abonenty Golf Vacations a navíc za fantastickou cenu 400,- Kč. (Cena obsahuje startovné a fee).

Počet míst je omezen a to na 20 hráčů/turnaj. Startovat se bude od 16:00 postupným startem. Přednostní účast budou mít vždy abonenti magazínu Golf Vacations. Pokud jím ještě nejste, neváhejte a zažádejte si o zasílání zdarma.


Každý abonent si může za tuto zvýhodněnou cenu sestavit 1 flight.

Hlásit se na turnaj můžete 14 dní před konáním turnaje prostřednictvím e-mailu office@resortmedia.cz (pokud nebude stanoveno jinak)

Pro z atraktivnění výsledků turnaje jsme se rozhodli do další sezóny upravit kategorie. Doufáme, že to pro Vás bude novou motivací.

Hrací systém: stableford na úpravu HCP
2 kategorie: 0 – 26 / 26,1 – 54

V každé z vypsaných kategorií budou vyhlášeni hráči na 1. – 3. místě, kteří obdrží ceny od partnerů turnaje.

Termíny:
Pondělí 14.05.2018
Pondělí 04.06.2018
Pondělí 16.07.2018
Pondělí 06.08.2018
Pondělí 17.09.2018

* Termíny turnajů se mohou změnit.

PŘIHLÁŠENÍ DO TURNAJE JE MOŽNÉ VŽDY 14 DNÍ PŘED JEHO KONÁNÍM NA E-MAIL office@resortmedia.cz. Přednostní rezervce nejsou možné.
Každý abonent obdrží před akcí upozornění na pořádaný turnaj prostřednictvím e-mailového mailingu od redakce GV. Pokud Vám informace nechodí či máte zájem získávat od redakce informace o turnajích a VIP nabídkách pouze pro abonenty na svůj email, kontaktujte nás na e-mailu office@resortmedia.cz

Nechte si zasílat magazín Golf Vacations zdarma

Sdílet:
###message