Hastens Invitational Golf 2017

Hastens Invitational Golf 2017

Hastens Invitational Golf 2017

Druhý ročník festivalového turnaje

Podruhé se v době konání mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech uskutečnil se na nedalekém hřišti v Cihelnách turnaj Hästens Invitational Golf. Generální partner turnaje, společnost Hästens, pozvala své hosty do prostředí ozdobeného unikátními kvalitními postelemi, matracemi a příslušenstvím pro luxusní spánek.

Turnaj stejně jako loni natáčel svými drony firma Land of Drones. Kromě welcome drinku Cava Mediterrania Brut (Premier Wines) a míčů Nike (Hästens a IMGolf) obdrželi startující svačinu do bagu, energetické tyčinky a vody či energetické nápoje (Nutrend). Krásné počasí a skvělé hřiště opět inspirovalo hráče k výborným výkonům. Ve společné kategorii handicapů 0-12 zvítězila Kristýna Napoleaová (39 bodů za 73 ran), která měla také best brutto. Mezi hcp 12,1 – 24 byl nejlepší Jaroslav Besperát (41 bodů) a kategorii 24,1 – 54 ovládl Lukáš Besperát (42 bodů).

Hlavními partnery turnaje byli Basys.net, INNEX a Golf Vacations, partnery hole-in-one Hästens a LOEWE. Ostatní partnery zastupovali Centr Group, Auto Průhonice, Activa, Samui Spa, Gabneria, Dancing House, ČPP, ERSTE S Premier, Nutrend, Geum Technology, Cihelny Golf and Spa resort Karlovy Vary a Hillinger.

Fotogalerie

Sdílet:
###message