Golf Vacations Open

IMG_0146

GV Open 2016

Vždy zhruba padesátka hráčů, čtenářů a příznivců magazínu absolvovala některý z turnajů druhého ročníku Golf Vacations Open powered by Sauny Dyntar. Už nyní lze slíbit pokračování v roce 2017. Coby dějiště pěti turnajů GV Open se střídala hřiště Loreta Pyšely a Mladá Boleslav, přičemž poslední turnaj v Pyšelích měl naplánované datum 4. října.

Hlavnímu partnerovi tour nahrávalo teplé léto, ale náklonnost byla vzájemná. Unikátně vyráběné sauny rodinné české firmy Dyntar jako by zasáhly v jednom případě, kdy hrozil vytrvalý déšť, takže nakonec se turnaj v Pyšelích dohrál opět za skvělého počasí.

Vždy se hrálo na stableford o ceny pro první tři místa ve třech handicapových kategoriích. V jednom případě, opět v Pyšelích, znovu uspěl mladík, který chyběl na předchozím vyhlášení kvůli zkoušce v hudební škole. Tentokrát Filip Tichý nejenže znovu skončil na stupních vítězů, ale také si přišel pro ceny.

Ceny pro vítěze věnoval hlavní partner, společnost Dyntar, a další partneři tour. Hráči u registrace na každém turnaji dostali vodu a sendviče i energetické tyčinky a energetické nápoje od společnosti Nutrend. Občerstvení na hřišti obstaraly saláty a exotické ovoce od společnosti TITBIT.

Cena turnajového fee je vždy 950 korun a každý čtenář má možnost si pozvat až tři hráče a sestavit vlastní flight za zvýhodněnou cenu.

Sdílet:
###message