Corporate Golf Tour 2014

Corporate Golf Tour 2014 presented by Golf Vacations & Whistler

Corporate Tour 2014 Pysely-4

První turnaj nové série Corporate Golf Tour 2014 presented by Golf Vacations & Whistler se uskutečnil na privátním hřišti Casa Serena, které účastníky uvítalo nově zrekonstruovanou klubovnou, špičkově připraveným hřištěm a vynikajícím cateringem. Hlavním partnerem úvodního turnaje byla společnost Hästens se svým nezaměnitelným designem unikátních kvalitních postelí, matrací a příslušenství pro zdravý spánek, vyráběných z přírodních materiálů ve skandinávském stylu. V klubovně bylo také možno vyzkoušet exkluzivní postel. Uvítací drink – prémiový alkohol Zacapa – přichystala společnost Ultra Premium Brands. Hráči obdrželi od hostesek svačinovou krabičku věnovanou restaurací Le Grill ze sítě hotelu Kempinski. Vodu v hliníkových lahvích dodala společnost Aqua Angels. Turnaj hraný canon startem a systémem hry  tableford na úpravu handicapu se konal ve třech společných kategoriích celkem pro 95 hráčů. V kategorii 0–18 zvítězil Milan Hanuška se 46 body, kategorii 18,1–36  ominoval Petr Kotýnek s 41 body a kategorii 37–54 vyhrál Evžen Kholl s 52 body. V soutěži Nearest to the pin zvítězil Svatopluk Bohata, Longest Drive měli Jiří Jirovský
a Anna Tejklová. Na jamce číslo dvě zůstala ušetřena cena za hole-in-one, jíž byla postel Hästens v hodnotě 200 000 korun, stejně jako televize Loewe za eso na deváté jamce a hodinky Rolex (cena 100 000 korun, věnované Hodinářstvím Bechyně) na třinácté jamce. Finále tour, která se odehraje také v Berouně, Pyšelích a na Albatrossu,
proběhne v září na Kaskádě u Brna. Hlavními partnery dalších turnajů jsou společnosti Activa, FV Plast, Centr Group a Basys.net, u vložených turnajů v Mladých Bukách a na Penati to jsou Havex Auto, resp. Satum.