Nová sezona s novým Golf Vacations

Výběr z aktuálního čísla 55

GV55

Obsah nového vydání

Prodloužený čas
Prodloužený čas

Prodloužený čas

Mohl jako první golfista na světě letět do vesmíru. Proč to nevyšlo, vysvětluje anglický profesionál Andy SULLIVAN v původním rozhovoru, v němž se nejen představuje coby čtyřnásobný vítěz z EuropeanTour, ale také ukazuje křehkou stránku turnajového bytí. A nezapomíná na Česko, kam se rád vrací.  

5 hvězd
5 hvězd

5 hvězd pro 5 kruhů

Budou, nebudou? Osud letních olympijských her v Tokiu, odložených o rok na letošek, zůstával ještě začátkem jara nejistý. Bez ohledu na rozuzlení si však své místo na slunci zasluhuje vybrané olympijské hřiště. Představuje se pětihvězdičková osmnáctka East v privátním KASUMIGASEKI Country Clubu.

Američan pod Paříží
Američan pod Paříží

Američan pod Paříží

Od linksu Castle Stuart na skotské Vysočině přes hřiště pro olympijské hry v Riu se architekt Gil Hanse konečně vzepjal ke svému prvnímu dílu v kontinentální Evropě. Již tak opulentní francouzský komplex LES BORDES se rozrůstá o druhou osmnáctku, pod níž je podepsán právě oslavovaný Američan.

Den Q
Den Q

Den Q

Pondělí. V profi golfu je to jako jinde neděle. Hráči mají po turnajích a trenéři si dávají volno od klientů. Pro někoho přesto jde o nejdůležitější pracovní den. Nic není tak vypjatého, stresujícího a nepředvídatelného. Co? Pondělní KVALIFIKACE!Téma odhaluje zvláštní svět, ve kterém jde o živobytí jako nikde jinde.

Sever na jihu
Sever na jihu

SEVER na jihu

Při touze po jistotě v nejisté době, po cestování v lockdownu a po komfortním žití za časů nepohody tu ještě zbývá… TENERIFE. Největší z Kanárských ostrovů, obklopený Atlantikem a posetý devíti hřišti, je díky letům z Prahy vzdálen tak akorát na to, aby se člověk rychle sbalil na pouť vstříc teplu, klidu a míru.

 

Falešní hráči
Falešní hráči

Falešní hráči

Sonda do podvodů na českých hřištích s tuctem osobních svědectví. Není to dobré, ale zřejmě ani tak zlé, jak se všeobecně myslí. ČESKÝ GOLF je stále ještě místem, kde se dodržují pravidla slušného chování i férové hry, přestože se současná společnost nachází v morálních troskách.

Sdílet:
###message