Corporate Golf League 2015

První ročník korporátní golfové tour Corporate Golf League.

Corporate Golf League 2015 Albatross-47

První ročník Corporate Golf League

Nová výzva

První turnaj čtyřdílné Corporate Golf League 2015, jejímž generálním partnerem je společnost Hästens, se odehrál pod záštitou Golf Vacations v Berouně.

Za krásného počasí nastoupilo na výborně připravené osmnáctijamkové hřiště více než 70 hráčů a hráček. Poprvé se hrálo nejen na stableford, ale v týmových dvojicích bylo třeba udržet také aspoň jeden výsledek na rány. Ty se rovněž počítají do celkového pořadí, určovaného podle výkonnosti jednotlivých týmů. Vítězný tým obdrží mimo věcných cen také týdenní pobyt na Floridě.

Při slavnostním zahájení proběhla videoprezentace výroby putovního poháru od sklárny Moser. Trofej z ručně foukaného, dekorovaného a bezolovnatého křišťálu je vysoká půl metru.

Turnaj podpořily mj. společnost Nutrend, která dodala hráčům energii ve vodě, energetických nápojích a müsli tyčinkách, Dallmayr, jež občerstvila golfisty na první jamce kávou, a Titbit s ochutnávkou exotického ovoce a salátů. Před startem proběhla ochutnávka rumu Zacapa, jak čistého, tak v míchaných nápojích.

Ceny věnovaly Hästens (generální partner a také partner soutěže hole-in-one o postel v hodnotě přes 200 000 korun), Samui Spa, IM Golf.cz – Nike (rovněž partner longest drive), BMW Renocar (také partner soutěže Nearest to pin  o zapůjčení vozu na víkend), Ultra Premium Brand (prémiový alkohol Zacapa), Kadeřnictví Kotlár, Basys.net, Dallmayr a hotel The Augustine Prague. Dalšími partnery hole-in-one byli Loewe (televize) a Hodinářství Bechyně (hodinky Rolex). Eso ale v Berouně nikdo nedal.

Beroun

První ročník úspěšně za námi

Dobojováno

Dohráno! Série čtyř turnajů Corporate Golf League 2015, v níž se pod hlavičkou vydavatele Resort Media, časopisu Golf Vacations a generálního partnera Hästens utkaly významné společnosti, našla svého vítěze. O pouhé dva body vyhrál toto klání tým Symerský Group před Caldera Spas a Nike.

S putovním broušeným pohárem Moser, na který bylo okamžitě po vyhlášení výsledků vyryto jméno vítězů, a s mnoha věcnými cenami získali šampioni také týdenní pobyt v resortu Rivestrand na Floridě od společnosti AM Trade.

Poslední ze čtyř turnajů se odehrál v září v resortu Albatross. Odsud se hráči rozjeli na slavnostní večer do pražského hotelu The Augustine, kde proběhlo vyhlášení výsledků jak závěrečné soutěže, tak celkového pořadí sezony.

V hotelu The Augustine čekal na hosty raut v nádherné zahradě, stejně jako nabídka sektů Cava, různých druhů vín a rovněž míchaných nápojů – od značky Zacapa. Vyhlášení pod taktovkou moderátora Petra Svěceného byli přítomni Karel Vágner (Hästens) a Bohumil Kabeláč (Resort Media).

Všichni účastníci mohli při startu na Albatrossu odevzat vizitky, z nichž se pak večer losoval pobyt pro dvě osoby v golfovém resortu v tureckém Beleku, v hotelu Regnum Carya Golf and Spa, věnovaný společností Amazing Golf.

Překvapením večera se stalo vystoupení Michaela Jacksona, respektive jeho imitátora, který vplul mezi hosty v tradičních mokasínech, klobouku a uniformě a publikum roztančil sérií hitů od popové legendy. S „Jacksonem“ se pak mohli hosté zvěčnit ve fotokoutku Fotonaut. Zábava plynula do pozdní noci.

Závěrečnému turnaji na Albatrossu předcházela tři klání: květnové v Berouně, červnové na Karlštejně a srpnové v Pyšelích. Všechny turnaje se hrály na základní systém stableford, ale pro klasifikaci týmů se počítaly také rány.

Turnaje měly vypsané prémie za eventuální hole-in-one, které ale nepadly.  Hrálo se o luxusní postel Hästens, o hodinky Rolex od Hodinářství Bechyně, o televizi Loewe (Basys.net) nebo o vůz BMW (Renocar).

Cenami za Nearest to pin byl vůz BMW od společnosti Renocar na víkend či týden, základna Soundlink Loewe, „houpačka“ Hästens nebo ceny Hodinářství Bechyně. Longest drive se hrál o ceny od firmy Nike.

Poděkování patří hlavním partnerům Corporate Golf League 2015: Basys.net, BMW Renocar, Centr Group, hotel The Augustine Prague, IM GOLF.CZ  (Nike), Moser a Golf Vacations. Ostatními partnery byly společnosti: Alveavera, AM Trade Reality, Amazing Golf, Auto Průhonice, Bose, Caldera Spas, Česká podnikatelská pojišťovna, České Radiokomunikace, Dallmayr Café & bar, G TEAM, Innex, Josko okna a dveře, kadeřnictví Kotlár, Miele Symerský, Nutrend, OPEL, RP Invest, Samui Spa, TASY, Titbit a Ultra Premium Brands.

Sdílet:
###message