O magazínu

O magazínu Golf Vacations

 
Arnold Palmer, jedna z největších legend, říkal: „Golf je klamavě jednoduchý i nekonečně komplikovaný, uspokojuje duši a frustruje rozum, umí být zároveň odměňující i šílený – a to budí pochybnosti o největší hře, jakou člověk kdy vynalezl.”
 
 
A právě o životě s golfem a cestování s ním nebo, chcete-li o „golfových prázdninách na Zemi” si přečtete v české edici prestižního magazínu GOLF VACATIONS, jehož zahraniční edice načínají již třetí desetiletí svého „golfového života”. Zatímco golf se potichu dostal z vyšších vrstev do dalších sfér společnosti, začíná být stále více populární také mezi mladší generací, ať už obchodně nebo jen tak pro potěšení.
 
Golf tříbí prvky lidského charakteru a vždy odhalí ducha pro fair play.
 
Golf Vacations přináší vše o hře i ze zákulisí, provádí čtenáře po zeměkouli a ukazuje golfová hřiště nová i známá, každé s jeho jedinečným charakterem, záludnostmi a esencí. Ale víc než to, my věříme v potěšení ze způsobu života, který obohatí hráče golfu - cestovatele.
 
V tomto duchu přinášíme vše pro ty, jejichž životním stylem je „lehký swing”, to nejlepší z motorismu, luxusního zboží nebo pochoutek pro labužníky.
 
Golf Vacations je důležitým zdrojem informací o golfu a cestování a věříme, že naši čtenáři nás shledají užitečnými ještě dlouho po vydání.
 
Čtvrtletník přináší rozhovory, profily a reportáže z obdivuhodných míst a provází vás po těch nejlepších světových resortech. Přináší také množství pravidelných rubrik, plných poutavých a zajímavých informací pro milovníky golfu. Nedílnou součástí magazínu jsou soutěže o ceny.
 
Nejvýhodnější formou, jak dostávat magazín do svých rukou, je předplatné. Informujte se o něm na těchto stránkách.
Kontaktovat naši redakci můžete na:
 
redakce - office@resortmedia.cz
šéfredaktor - Jaromír Bosák, bosak@resortmedia.cz
editor - Čeněk Lorenc, lorenc@resortmedia.cz
jednatel - Bohumil Kabeláč, kabelac@resortmedia.cz
 
 
listovací ukázka magazínu zde
 


Ke stažení:Fotogalerie:ÚvodČlánkySoutěžeZasílání zdarmaHřištěTurnajeGolfCutO magazínu

Golf Vacations, česká edice s Vámi již od roku 2007. Vydavatel Resort Media s.r.o., Škroupovo nám. 1255/9, Praha 3, 13000, e-mail: office@resortmedia.cz,

mapa webu