Články

titulka

Podzimní vydání s Johnem Dalym


Přinášíme vám podzimní vydání Golf Vacations - s pořadovým číslem 37 - a se spoustou čtení na krátící se dny.

Máme exkluzivní rozhovor s Johnem Dalym, se vším, co k exkluzivitě patří: povídání "one to one" s divokou světovou hvězdou doprovázejí originální fotografie, jaké jinde rovněž nenajdete. Co takový profesionál v šortkách nebo při švihu s cigaretou?

Jsou tu reportáže ze zákulisí velkých akcí: podívali jsme se do kamionů doprovázejících European Tour, sledovali jsme největší ranaře kontinentu na týčku při Long Driving European Championship v pražském Motole a talé jsme byli u rekordu 105 hřišť, která za 80 dní obešli herci Pavel Nečas a David Suchařípa.

Doporučíme vám cesty k lepšímu golfu. Ať už technicky díky metodě Zero Golf, psychicky díky poznání Sedmera zabijáků golfu nebo díky vybavení, z něhož představujeme nejlepší wedge sezony.

A nezapomínáme na to hlavní, průvodce po světových resortech. Navedeme vás do míst jako jsou jihoafrický Fancourt, anglický Cotswolds, Paříž a její okolí a také třeba Kambodža.

A na závěr se podívejte, co má společného rozcvička Miguela Ángela Jiméneze s triatlonistou... 

Najděte si Golf Vacations, otevřete, listujte a čtěte. Celkem 144 stránek originálního obsahu stojí za to. Hezký podzim!

John Daly

   


Pro více informací je nutné se zaregistrovat nebo přihlásit.

« zpět | přehled


ÚvodČlánkySoutěžeZasílání zdarmaHřištěTurnajeGolfCutO magazínu

Golf Vacations, česká edice s Vámi již od roku 2007. Vydavatel Resort Media s.r.o., Škroupovo nám. 1255/9, Praha 3, 13000, e-mail: office@resortmedia.cz,

mapa webu